Wiadomości dnia
Świat
Polska
Samorząd
Przegląd prasy
Integracja europejska

Słownik polityczny
Napisz do nas
Poleć znajomym
ReklamaR E K L A M AKingston: nowy dysk SSD
Laptopy TOSHIBA: nowe modele
PARP wspomaga rynek franczyzy
Nowe serwery sieciowe QNAP
Formularz ZUS IWA: zmiany w 2010r.
PandaLabs: najciekawsze wirusy 2009
Zakaz palenia: nowe regulacje wg KPP
Transcend: czytnik kart i hub USB w jednymGazeta Wyborcza - "Państwowe refundacje poszły na prywatne podróże"
Agnieszka Rosa / 17.12.2002 16:56
Egipt, Tunezja, Turcja, Maroko, Włochy i Grecja to miejsca gdzie w tym roku można było przy odrobinie szczęścia udać się na refundowane wczasy- informuje dzisiejsze wydanie Gazety Wyborczej. Tak wspaniały wypoczynek zapewnia pośrednio Ministerstwo Gospodarki. Kilkanaście dni na ciepłych plażach za jedyne 1000 zł. wymaga jednak pewnych poświęceń.

Gazeta Wyborcza - „Dymisja”
Agnieszka Rosa / 17.12.2002 15:54
Kardynał Bernard Law, bostoński duchowny jest przesłuchiwany wraz z 6 podległymi mu biskupami przez przysięgłych. Oskarżony o ukrywanie pedofilskich skłonności podwładnych, ustąpił ze stanowiska.

Gazeta Wyborcza - „Państwowa Komisja Akredytacyjna”
Agnieszka Rosa / 12.12.2002 18:56
Znany i ceniony w kręgach akademickich, wiceminister edukacji prof. Tomasz Globan Klas podsumował w środę podczas konferencji o stanie szkolnictwa wyższego ostatnie 12 przełomowych lat dla polskiego systemu edukacyjnego. Według podawanych liczb w Polsce w ciągu ostatniej dekady bardzo zwiększył się odsetek studiujących ( z 400 tys. do 1,7 mln)- podaje dzisiejsze wydanie Gazety Wyborczej.

Wprost - „Wiek Chin”
Agnieszka Rosa / 11.12.2002 18:04
„Produkt krajowy brutto ChRL (około biliona dolarów, oficjalnie 1,3 bln USD) jest mniej więcej 10 razy mniejszy od PKB Unii Europejskiej i USA oraz o 4,5 mniejszy od PKB Japonii”- czytamy w najnowszym wydaniu tygodnika „Wprost”.

Gazeta Wyborcza - „Prezydent Ukrainy szuka poparcia w Moskwie”
Agnieszka Rosa / 10.12.2002 17:30
9 grudnia Prezydent Ukrainy Leonid Kumcza odwiedził po raz kolejny stolice Rosji. Była to już ósma wizyta w tym roku. Dzisiejsze wydanie Gazety Wyborczej informuje, że dzień wcześniej, 8 grudnia prezydenta Putina odwiedził nowy premier Ukrainy Wiktor Janukowycz. Jakie są cele pielgrzymek najważniejszych dygnitarzy ukraińskich?

Gazeta Wyborcza - "Kwestia iracka"
Agnieszka Rosa / 04.12.2002 17:38
Dzisiejsze wydanie Gazety Wyborczej poświęca dużo miejsca sprawie Iraku, ewentualnej wojny oraz inspekcji jakim poddawane są kluczowe miejsca w imperium Saddama.

Newsweek - „Liberalna Dania”
Agnieszka Rosa / 04.12.2002 16:59
„Tradycyjnie liberalna Dania zmienia się w najbardziej nieprzyjazny cudzoziemcom kraj Europy”- informuje w najnowszym, 49 numerze Newsweeka Julia Popławska z Kopenhagi. W ciągu roku drastycznie spadła ilość imigrantów, którzy chcieli „stać się” Duńczykami. Jest to spowodowane zmianą przepisów prawa imigracyjnego, które w maju 2001 stały się ostrzejsze i bardziej wymagające.

Wprost - „Luka Rydzyka”
Agnieszka Rosa / 04.12.2002 16:53
Toruńskie imperium ojca Dyrektora stało się w ostatnich dniach tematem numer jeden w prasie, telewizji, radiu. Kompleks budynków, w skład którego wchodzi min. studio Radia Maryja, dom pielgrzyma, sklep z pamiątkami i dewocjonaliami stał się medialnym „centrum” Polski. W najnowszym numerze Wprost Krzysztof Łoziński próbuje zgłębić tajemnice finansowe, dzięki którym ojciec dyrektor odniósł sukces.

Gazeta Wyborcza - „Raport International Crisis Group o Autonomii Palestyńskiej”
Agnieszka Rosa / 03.12.2002 17:03
W ciągu ostatniego roku International Crisis Group (ICG), grupa niezależnych ekspertów zaczęła się interesować analizą sytuacji na Bliskim Wschodzie- informuje Monika Słowakiewicz dla Gazety Wyborczej.

Gazeta Wyborcza - „Grzegorz Kurczuk już tylko minister”
Agnieszka Rosa / 02.12.2002 15:16
Najnowsze wydanie Gazety Wyborczej informuje, że w niedzielę, 1 grudnia 2002 minister sprawiedliwości Grzegorz Kurczuk zrezygnował z funkcji przewodniczącego lubelskiej SLD. Decyzja ministra została podjęta pod wpływem licznych nacisków prezydenta i premiera, którzy próbowali uświadomić ministrowi, że nie można pełnić obydwóch funkcji razem bez szkód dla któregoś stanowiska.

<< Poprzednie  | 1  | 2  | 3  | 4  | 5  | < 6 >  | 7  | 8  | Następne >>

Czy dojdzie do II tury wyborów prezydenckich?
Tak
Nie
Nie mam zdaniaGRUPY DYSKUSYJNE
pl.biznes
pl.biznes.banki
pl.internet.polip
pl.praca.dyskusje
pl.praca.oferowana
pl.praca.szukana
pl.soc.prawo
pl.soc.prawo.podatki
R E K L A M A


aktualności | partie | wybory | integracja europejska | publicystyka | katalog stron
słownik polityczny | napisz do nas | poleć znajomym | reklama

© 2002 Wybory.com.pl, Wszelkie prawa zastrzeżone
Złote monety